Wydarzenia klubowe

„Kręciołek Samochodowy” o Puchar Burmistrza Szczucina. Runda I

Automobilklub Tarnowski oraz AutoMotoKlub Tarnowski serdecznie zaprasza na „Kręciołek Samochodowy” o Puchar Burmistrza Szczucina, czyli pokaz umiejętności samochodowych połączonych z rywalizacją na czas. Głównym założeniem imprezy jest promocja aktywnych form spędzania czasu młodzieży i dorosłych.


„Kręciołek Samochodowy” jest imprezą sportową o charakterze otwartym dla kierowców nie posiadających żadnych licencji sportów samochodowych, legitymujących się aktualnym pozwoleniem na prowadzenie samochodu.
Do imprezy należy się zgłaszać osobiście w dniu 22.04.2018r w biurze zawodów na placu targowym w Szczucinie od . godziny 7.30 – 9:00.
Start pierwszej załogi godz. 10:00
Wpisowe: 50PLN/załoga. Załogę stanowi kierowca oraz pilot.
Długość próby sportowej to 1000m.
Próba będzie pokonywana 3 krotnie. Najlepsze dwa czasy z trzech przejazdów będą brane do klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych klasach.
Zakończenie odbędzie się ok. godz. 15:00
Po każdej z rund będą wręczane dyplomy pamiątkowe za zajęcie I, II i III miejsca w klasie oraz puchary za zajęcie I, II i III miejsca w klasyfikacji generalnej. Na zakończenie trzeciej rundy zostaną wręczone puchary ufundowane przez Burmistrza Gminy Szczucin za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych klasach.
Kolejne rundy „Kręciołka Samochodowego” o puchar Burmistrza Szczucina odbędą się w dniach:

  • 22 lipca – Runda II
  • 23 września – Runda III (ostatnia)

Regulamin imprezy do pobrania w formacie PDF

Zapraszamy !