O Mistrzostwach

Automobilklub Tarnowski zaprasza do Tarnowa-Polskiego Bieguna Ciepła, na II rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych 2019

W dniach 23-26 .05.2019 odbędzie się II runda MPPZ, której trasa przebiegać będzie po pięknych okolicach powiatu tarnowskiego i dąbrowskiego. Podczas tegorocznej imprezy oprócz licznych konkurencji sportowych, nie zabraknie atrakcji turystycznych i krajobrazowych. Nie lada gratką dla uczestników mistrzostw będzie próba sportowa na zamkniętym odcinku ulicy w samym centrum miasta Tarnowa. Trasa o długości blisko 2km!
W Piątek 25.05 trasa rajdu będzie przebiegać po drogach Powiśla Dąbrowskiego, zobaczymy piękne kolorowe Zalipie, jedyne w Polsce Muzeum Drogownictwa w Szczucinie i zwiedzimy zabytkową synagogę w Dąbrowie Tarnowskiej.
W sobotę 25.05 otwarte będą dla nas Tarnowskie muzea. Będziemy podziwiać dolinę Dunajca i Wysokie Tatry z wieży widokowej w Dąbrówce Szczepanowskiej. Sobotnia trasa rajdu przebiegać będzie malowniczymi szlakami Pogórza Rożnowskiego i Ciężkowickiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów zabytkowej motoryzacji do Tarnowa, Automobilklub Tarnowski oraz sponsorzy nie zawiodą - adrenaliny oraz ciekawych atrakcji nie zabraknie!